شناسایی عامل اصلی سرقت موتورسیکلت های سرقت شده در آتش سوزی پاسگاه قلعه یاور پارك ملي و پناهگاه حيات وحش قمیشلو در سال گذشته

کشف موتور سیکلت های سرقتی از پارک ملی قمیشلو

پایگاه خبری فکر سبز برگرفته از محیط زیست استان اصفهان : سارق اصلی موتورسیکلت های ربوده شده در جریان آتش زدن عمدی پاسگاه قلعه یاور پارك ملي و پناهگاه حيات وحش قمیشلو در مهر سال گذشته شناسایی شد.

کشف موتور سیکلت های سرقتی از پارک ملی قمیشلو
کشف موتور سیکلت های سرقتی از پارک ملی قمیشلو
کشف موتور سیکلت های سرقتی از پارک ملی قمیشلو
کشف موتور سیکلت های سرقتی از پارک ملی قمیشلو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط زیست اصفهان «پاما» مرتضی جمشیدیان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اصفهان با اعلام این خبر افزود: ماموران يگان حفاظت پارك ملي و پناهگاه حيات وحش قمیشلو با همکاری عوامل انتظامی موفق به شناسايي عامل اصلی سرقت موتورسیکلت های سرقت شده در آتش سوزی پاسگاه قلعه یاور پارك ملي و پناهگاه حيات وحش قمیشلو در سال گذشته شدند.

وی افزود: عامل اصلی سرقت تحت تعقیب قضایی قرار گرفت و سایر عاملان نیز در حال شناسایی و پیگیری قانونی هستند . پیش از این موتورسیکلت های سرقت شده در آتش سوزی پاسگاه قلعه یاور پارك ملي و پناهگاه حيات وحش قمیشلو در سال گذشته شناسایی شدند.

این دو موتور سيكلت از انبار كاه يك واحد گاوداري كشف و به مراجع انتظامي جهت تكميل پرونده و تحت پيگرد قرار گرفتن عاملان آتش سوزي تحويل گرديد.

۱۳۹۳/۶/۲۶ دو محیط بانان مستقر در پاسگاه قلعه یاور پارک ملی قمیشلو به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر ورود متخلفان شکار به پارک، عازم منطقه شده و در شب را در تعقیب و رد زنی متخلفان شکار در کوه سپری کرده و به پاسگاه باز نمی گردند.

نیمه های شب در حالیکه محیط بانان داخل پاسگاه حضور نداشتند گروهی از متخلفان شکار وارد محیط بانی شده و پس از سرقت دو دستگاه موتورسیکلت تریل متعلق به دولت، با پرتاب کوکتل مولوتوف و مواد منفجره دست ساز به دورن پاسگاه، ساختمان محیط بانی قلعه یاور را به آتش می کشند.

دیدگاهتان را بنویسید