هاست

هاست فا

با بیش از 10 سال سابقه از سال 1384 در صنعت میزبانی وب و هاستینگ کشور و ثبت هزاران دامین توانسته است سابقه خوبی برای خود فراهم نماید.

هاستفا
هاستفا

هاست فا پیش از این با نام پرشین دات فعالیت مینمود که از سال 90 سرویسهای این مجموعه تحت نام تجاری هاستفا ( HostFa ) فعالیت خود را ادامه میدهد. بنابراین تمام سرویسهایی که قبلا در پرشین دات ( PersianDOT ) ارائه میشده هم اکنون در وبسایت و مرکز مدیریت مشتریان هاستفا قابل سفارش و مدیریت میباشد.

باعث افتخار است که اعلام کنیم 99 درصد مشتریان هاست و دامین هاست فا جزو مشتریان دائم ما میشوند و بیش از 50 درصد از مشتریانمان توسط مشتریان قدیمی معرفی میشوند. هیچ تبلیغی برای ما با ارزشتر از این معرفی نیست.

اگر برای ثبت دومین تان که بی شک مهمترین دارایی مجازی شما و سند هویت شما میباشد در جستجوی مکانی مطمئن هستید با افتخار این مسئولیت را پذیرا میباشیم. با ثبت دامین در هاست فا به شما یک کنترل پنل اختصاصی تعلق میگیرد که توسط آن همه کنترل را راسا بر روی دامنه و هاستینگ خود خواهید داشت .

اگر به دنبال جایی با ثبات برای میزبانی سایتتان هستید که فارغ از مسئله هاستینگ بتوانید به تجارت یا مسائل دیگر سایت خود بپردازید ، انتخاب صحیحی پیش روی شماست.

باعث افتخار است که اعلام کنیم 95 درصد از مشتریان ما تابحال تماس تلفنی بابت مشکلات هاستشان با ما نداشته اند و صرفا جهت راهنمایی تماس گرفته اند

سرویس های هاست و ثبت دامین هاست فا تحت نام هاستفا ارائه خواهد شد.